Готові випробувати свої навички будівництва LEGO®? З допомогою цього детального набору LEGO Friends Пляжний парк розваг ви зможете зібрати всі деталі парку розваг, що розташований на пляжі
У набір входять деталі LEGO Technic, які додають руху й реалістичності цій приголомшливій конструкції. Подивіться, на що здатен цей набір, коли чотири персонажі насолоджуватимуться каруселлю, хвильовою установкою та грою в тирі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.04 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 1348 шт |
| Объем | 0.0164 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | парк розваг |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 149 ₴












