Цей набір LEGO® Вуличний скейтпарк (60364) сподобається дітям і шанувальникам катання на скейті віком від 6 років. Він сповнений натхнення для творчої гри й містить комбіновані модулі рамп для різних комплектацій парку. У набір також входить іграшковий велосипед BMX, скейтборд, самокат, ролики, чотири мініфігурки скейтерів і дорожня пластина LEGO для поєднання з іншими наборами із серії LEGO City.
Захоплива гра під час конструювання
Цей набір містить зручний друкований посібник і цифрові інструкції в додатку LEGO Builder. З цим інтуїтивно зрозумілим помічником з будування діти можуть масштабувати, обертати, візуалізувати моделі з усіх сторін. Додаток також дозволяє відстежувати процес будівництва, досліджувати й зберігати віртуальні набори.
Захоплива гра під час конструювання
Цей набір містить зручний друкований посібник і цифрові інструкції в додатку LEGO Builder. З цим інтуїтивно зрозумілим помічником з будування діти можуть масштабувати, обертати, візуалізувати моделі з усіх сторін. Додаток також дозволяє відстежувати процес будівництва, досліджувати й зберігати віртуальні набори.
Круті, творчі іграшки для дітей
В ігрових наборах LEGO City ви знайдете функціональні будівлі, реалістичну техніку й кумедних персонажів, які розпалюють уяву дітей у сюжетних іграх, що базуються на повсякденних героях і реальних подіях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.99 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 454 шт |
| Объем | 0.0081 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | скейт-парк |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 179 ₴












