Приходьте й досліджуйте цей сімейний будинок, де на вас чекає гостинний прийом. Занурте малюків у години веселих відкриттів, де вони досліджуватимуть численні деталі цього багатофункціонального будинку. Від кухні на першому поверсі до саду на даху батьки навчають малюків практичним й емоційним аспектам сімейного життя, розважаючись, створюючи сімейні спогади й розділяючи дорогоцінні миті під час гри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.45 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 3 |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 480 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 218 шт |
| Объем | 0.0334 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | будинок |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 699 ₴












