Вирушайте у відкрите море на борту ультрасучасного дослідницького підводного човна. Завдяки крану розгортайте автономну міні-субмарину, одягайте водолазне спорядження й вирушайте на дно океану. Поплавайте з акулою-молотом і мантами, відкрийте для себе прекрасний кораловий риф, затонулу скриню зі скарбами й чарівну морську черепаху. Захопливі пригоди в океані чекають на вас!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 182 шт |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | дослідницький підводний човен |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 179 ₴











