Начаклуйте потужного Патронуса для захисту від Дементорів! Використовуйте чарівну паличку Гаррі Поттера (і свої магічні навички), щоб створити оленя Патронуса. Поставте оленя на підставку з мініфігуркою Гаррі Поттера. Використовуйте ті ж кубики, щоб викликати вовка Патронуса професора Ремуса Люпина й похвалитися своєю магічним перетворенням!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.97 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 754 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Harry Potter |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 949 ₴









