Комутатор Cisco CBS110-24T-EU – лінійка некерованих комутаторів Cisco Business серії 110, є частиною мережевих продуктів Cisco Business. Це економічні рішення за допомогою гігабітних підключень Ethernet для невеликих мереж. Дані комутатори Cisco розроблені спеціально для малих компаній з базовими вимогами до мережі та відрізняються високою енергоефективністю. Комутатори Cisco Business серії 110 розраховані на встановлення в невеликих офісних приміщеннях та доступні конфігурації з 5, 8, 16 та 24 портами, що дозволяє підібрати оптимальну модель залежно від використання. Крім того, комутатори Cisco Business серії 110 Series представлені в компактному настільному виконанні та форм-факторі для монтажу в стійку. У комутаторах відсутні вентилятори, тому вони не створюють шуму і не заважають роботі за жодних умов.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cisco |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| FLASH-пам'ять | 8 МБ |
| Вес | 2.89 кг |
| Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Высота | 110 мм |
| Габариты (мм) | 279 x 170 x 44 |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 300 мм |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.4 |
| Объем | 0.0122 м3 |
| Порти | 24 x 10/100/1000 |
| Процессор | ARM /64 МБ |
| Рабочая температура | від 0 до 40 °C |
| Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Розмір буфера | 2 МБ |
| Таблиця MAC-адрес | 8 k |
| Температура зберігання | від -20 до 70 °C |
| Тепловыделение | 55.75 BTU/год |
| Тип | Комутатор |
| Ширина | 370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 900 ₴





