Подаруйте дітям незабутню пригоду, доки вони будуватимуть іграшкову версію марсохода «Персеверанс» NASA (42158) із набору LEGO® Technic (42158). Цей конструктор ідеально підходить для дітей, які захоплюються наукою та технологіями, і містить у наборі додаток доповненої реальності, що дозволяє дітям дізнатися більше про навколишнє середовище на Марсі й місію марсохода.
Мандрівка на Марс
Ця іграшкова модель має безліч функцій, які допоможуть дітям дізнатися більше про виклики, з якими стикаються марсохід «Персеверанс» NASA і його супутник — гелікоптер «Індженьюйті». Марсохід має кермове управління на 360° і рухому руку, а також повністю шарнірну підвіску, яка дозволяє машині підтримувати зчеплення на всіх шести колесах на нерівних поверхнях. Інші деталі, які можна зібрати, містять силову установку, антени, камери й наукове обладнання.
Мандрівка на Марс
Ця іграшкова модель має безліч функцій, які допоможуть дітям дізнатися більше про виклики, з якими стикаються марсохід «Персеверанс» NASA і його супутник — гелікоптер «Індженьюйті». Марсохід має кермове управління на 360° і рухому руку, а також повністю шарнірну підвіску, яка дозволяє машині підтримувати зчеплення на всіх шести колесах на нерівних поверхнях. Інші деталі, які можна зібрати, містять силову установку, антени, камери й наукове обладнання.
Інтуїтивні інструкції
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати юних дослідників у інтуїтивній будівельній пригоді, даруючи можливість масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.49 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 1132 шт |
| Объем | 0.0119 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴











