Cisco Business 220 Series - це доступні за ціною інтелектуальні комутатори, що відрізняються простотою використання, безпекою та надійністю для бізнес-класу. Завдяки інтуїтивно зрозумілій панелі керування, функціям Power over Ethernet (PoE) і функціям, що налаштовуються, ці комутатори забезпечують надійну бізнес-мережу в рамках бюджету. За допомогою комутаторів Cisco Business 220 можна не лише побудувати ефективну та надійну мережу для підключення співробітників, але й створити передові рішення для надання послуг передачі даних, голосу та відео у конвергентній інфраструктурі. Ці функції дозволяють спростити роботу, збільшити час безвідмовної роботи та покращити зв'язок бізнесу зі співробітниками, клієнтами та постачальниками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cisco |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бюджет потужності PoE | 130 Вт |
| Вес | 4.44 кг |
| Вологість при зберіганні | від 10 до 90% (без конденсації) |
| Высота | 110 мм |
| Габариты (мм) | 440 x 203 x 44 |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 350 мм |
| Количество портов | 18 |
| Комутаційна матриця | 36 Гбіт/с |
| Максимальная потребляемая мощность | 160.2 Вт (з PoE) |
| Объем | 0.0208 м3 |
| Питание | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Порти | 16 x 10/100/1000 /порти з бюджетом потужності 130 Вт |
| Рабочая температура | від 0˚ до 50˚C |
| Робоча вологість | від 10% до 90% /без конденсації |
| Розмір буфера | 4.1 МБ |
| Сертифікати | C-Tick |
| Температура зберігання | від -20 до 70 °C |
| Тепловыделение | 546.63 BTU/год |
| Тип | Комутатор |
| Тип коммутатора | керований /smart |
| Швидкість передачі пакетів | 26.78 Mpps (64-байтові пакети) |
| Ширина | 540 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 100 ₴




