Діти можуть розіграти битви мандалорського винищувача і перехоплювача TIE з допомогою цього іграшкового конструктора LEGO® Star Wars «Мандалорець» (75348). До нього входять винищувач, який з'явиться у третьому сезоні популярного серіалу Disney+, і класичний перехоплювач TIE. У кожного з них є кабіна для мініфігурки, що відкривається, і два пружинних шутери, а винищувач має відсік для зберігання зброї. Чудова ідея подарунка для дітей віком від 9 років, що також містить три мініфігурки LEGO зі зброєю, зокрема Мандалорця з темним мечем (новий дизайн травня 2023 року), а також нову фігурку дроїда LEGO R2-E6, яка також з?явиться в травні наступного року.
Рука допомоги
Додаток LEGO Builder супроводжує юних дослідників у інтуїтивній будівельній пригоді, даруючи можливість масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Рука допомоги
Додаток LEGO Builder супроводжує юних дослідників у інтуїтивній будівельній пригоді, даруючи можливість масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Галактика творчості
З 1999 року LEGO Group створює свої версії легендарних зорельотів, транспортних засобів, локацій та персонажів саги про «Зоряні війни». Досліджуйте безліч наборів, які порадують шанувальників будь-якого віку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.28 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 957 шт |
| Объем | 0.0094 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | повітряний транспорт |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 249 ₴






