Приготуйтеся до великого будівництва завдяки набору LEGO® Technic Трелювальний трактор «John Deere» 948L-II. Відтворіть усі деталі одного з найбільших транспортних засобів «John Deere». Він оснащений крутими функціями, як-от кермове управління, повний привід і двигун, що працює. Перевірте пневматичні функції, які керують реалістичним ковшем із трьома різними діями, а також відвалом і сидінням, що обертається.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.42 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 11 |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 1492 шт |
| Объем | 0.0264 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | Трактор |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 999 ₴







