Шанувальники ніндзя віком від 9 років можуть відтворити епічну битву із серіалу NINJAGO® Повстання драконів завдяки конструктору «Дракон стихій проти робота Володарки» (71796). Конструктор містить грізного дракона Джіро, якого можна вдосконалити, додавши золоті крила з лопатями й шипові шутери з літального апарату, аби він зміг протистояти рухомому золотому роботу Володарки з його потужною зброєю MegaQuake.
Дитяча іграшка високої якості
Приголомшливий іграшковий набір містить шість мініфігурок. Джей, Сора і Зейн мають кожен дві золоті катани, щоб перемогти тріо: лорда Раса з його молотом, Володарку Беатрікс із мечем імперії та імперського охоронця з посохом. У наборі також є стихія сили жовтого дракона, за яку герої можуть змагатися, а в інших наборах NINJAGO діти можуть зібрати ще чотири стихії різних кольорів і чотири золоті елементи ядра енергії дракона.
Електронний додаток для шанувальників LEGO®
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати вас і вашу дитину в інтуїтивній будівельній пригоді. Масштабуйте й обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес.
Дитяча іграшка високої якості
Приголомшливий іграшковий набір містить шість мініфігурок. Джей, Сора і Зейн мають кожен дві золоті катани, щоб перемогти тріо: лорда Раса з його молотом, Володарку Беатрікс із мечем імперії та імперського охоронця з посохом. У наборі також є стихія сили жовтого дракона, за яку герої можуть змагатися, а в інших наборах NINJAGO діти можуть зібрати ще чотири стихії різних кольорів і чотири золоті елементи ядра енергії дракона.
Електронний додаток для шанувальників LEGO®
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати вас і вашу дитину в інтуїтивній будівельній пригоді. Масштабуйте й обертайте моделі в 3D, зберігайте набори й відстежуйте власний прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.27 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 540 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 1038 шт |
| Объем | 0.0091 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | дракон |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 349 ₴










