До цього набору входять чотири мініфігурки ніндзя: воїни-ніндзя Зейн і Коул, кожен озброєний двома катанами, Командир імперської гвардії та Мисливець імперського кігтя, а також дроїд Імперії. Командир імперської гвардії має імперський меч, Мисливець імперського кігтя — електричний посох, і обидва пересуваються на крутих літальних апаратах. У наборі є дві стихії сили дракона, і діти можуть зібрати ще чотири стихії різних кольорів в інших наборах NINJAGO.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.52 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 307 шт |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 369 ₴











