Cisco Business 250 Series – це наступне покоління доступних інтелектуальних комутаторів, які поєднують у собі високу продуктивність та надійність із повним набором функцій, необхідних для надійної бізнес-мережі. Користувачеві потрібний базовий високошвидкісний зв'язок для комп'ютерів та серверів або комплексне рішення для передачі голосу, даних та бездротових технологій, комутатори Cisco Business 250 Series можуть задовольнити потреби бізнесу. Інтелектуальні комутатори Cisco Business серії 250 надають всі функції, необхідні для створення базової мережі корпоративного класу за доступною ціною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cisco |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бюджет потужності PoE | 195 Вт |
| Вес | 5.45 кг |
| Вологість при зберіганні | від 10 до 90% (без конденсації) |
| Высота | 100 мм |
| Габариты (мм) | 445 x 299 x 44 |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 440 мм |
| Количество портов | 28 |
| Комутаційна матриця | 56 Гбіт/с |
| Объем | 0.0255 м3 |
| Питание | 100–240 В 50–60 Гц |
| Порти | 24 x 10/100/1000 /PoE+ із потужністю 195 Вт |
| Рабочая температура | від -5 до 50 °C |
| Робоча вологість | від 10% до 90% /без конденсації |
| Розмір буфера | 1.5 МБ |
| Сертифікати | CE |
| Температура зберігання | від -25° до 70°C |
| Тепловыделение | 820.28 BTU/год |
| Тип | Комутатор |
| Тип коммутатора | керований /smart |
| Швидкість передачі пакетів | 41.66 Mpps (64-байтові пакети) |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 21 008 ₴




