Цей кабель Thunderbolt 4 USB-C забезпечує блискавичну передачу даних, підтримку відео 4K і живлення до 100 Вт. Носіть із собою один кабель для найпростішого, найнадійнішого та найшвидшого під'єднання для передачі відео, даних і живлення. Передавайте дані зі швидкістю до 40 Гбіт/с на порт Thunderbolt 3 або Thunderbolt 4 або з нього. Цей кабель є ідеальним рішенням для передачі великих обсягів інформації, як для завантаження, так і для вивантаження даних. Настільки швидкий, що можете передати файл розміром 5 ГБ приблизно за секунду по кабелю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.03 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 10 мм |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | підтримка 4K |
| Екранування | зварювання внутрішньої оболонки з роз’ємом і опліткою кабелю |
| Комплектация | кабель |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц |
| Макс. швидкість передачі даних | 40 Гбіт/с |
| Материал | Медь |
| Назначение | кабель USB |
| Напряжение | 30 В |
| Объем | 0.0001 м3 |
| Особенности | захист від електромагнітних перешкод |
| Покрытие | TPE |
| Підтримуваний дозвіл | 4096 x 2160 |
| Рабочая температура | 0 ~ 50 ° C |
| Разъем 1 | USB-C |
| Разъем 2 | USB-C |
| Сертификат | CE |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 562 ₴




