Що може бути краще, ніж проїхатись містом на останній новинці з автосалону Roadmap? Наткнувшись на автора Greenville, самого milk74l8O! Знавець автомобілів, він любить зустрічатися з іншими фанатами і базікати про останні моделі та їх специфікації. Приємного водіння! Фігурка має рухомі частини тіла, сумісні та взаємозамінні з частинами від інших оригінальних фігурок Roblox.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ROBLOX |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.13 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 190 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| Количество | 1 шт. |
| Комплектация | 1 фігурка |
| Объем | 0.0011 м3 |
| Особенности | рухливі частини тіла |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 8 см |
| Серия | Roblox /(Deluxe Mystery Pack Greenville) |
| Тип | ігрові фігурки |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴






