Слухайте, ловеласи. Є тільки одна річ, яка стоїть між вами і цією валізою, повною Robux, і це старий здоровенний Edguard. Об'єднайтеся зі своїм приятелем-бандитом Boz з гри «Big Bank Robbery», кумедного пограбування від розробника Roblox Roytt і приготуйтеся битися віч-на-віч з одним з головних охоронців найбільшого банку Roblox!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ROBLOX |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.12 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 70 мм |
| Количество | 1 шт. |
| Комплектация | 1 фігурка /(Edguard & Boz) |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Особенности | рухливі частини тіла |
| Рекомендований вік | від 6 років |
| Розміри | 8 см |
| Серия | Roblox /(Deluxe Mystery Pack Big Bank Robbery) |
| Тип | ігрові фігурки |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴






