Терор переслідує вулиці в InsanelyLuke і R_eido таємничому вбивстві перевертнів, і тільки ви та ваші співгромадяни повинні зупинити смертоносних звірів від захоплення! Як найвідоміший вчений у місті, ви використовуватимете свої здібності до дедукції, щоб здогадатися про джерело корупції та раз і назавжди зупинити перевертнів. Фігурка має рухомі частини тіла, сумісні та взаємозамінні з частинами від інших оригінальних фігурок Roblox.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ROBLOX |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.11 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Количество | 1 шт. |
| Комплектация | 1 фігурка /(Scientist) |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Особенности | рухливі частини тіла |
| Рекомендований вік | від 6 років |
| Розміри | 8 см |
| Серия | Roblox /(Deluxe Mystery Pack Werewolf Mystery) |
| Тип | ігрові фігурки |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴






