



Roblox Ігровий набір Feature Vehicle Legends of Speed by Scriptbloxian Studios: Velocity Phantom W12
- Нет в наличии
- Код: ROB0690
998 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Застрибуйте у Velocity Phantom і задовольніть свою потребу у швидкості, граючи за вершника Blue Vortex із Legends of Speed від Scriptbloxian Studios! Оснащений сяючою енергетичною сокирою, потужними реактивними крилами та надзвуковим вихованцем Karkinos, ви візьмете під свій контроль гоночну трасу зі стилем. Фігурка має рухомі частини тіла, сумісні та взаємозамінні з частинами від інших оригінальних фігурок Roblox.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ROBLOX |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Комплектация | 1 фігурка /(Legends of Speed Velocity Phantom) |
| Объем | 0.0068 м3 |
| Особенности | рухливі частини тіла |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 8 см |
| Серия | Roblox /(Feature Vehicle Legends of Speed by Scriptbloxian Studios: Velocity Phantom W12) |
| Тип | Игровой набор |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 998 ₴



