Там, де готівка, там і злочинність, і на це можна покластися! Ці поліцейські та грабіжники з Wolfpaq's Brookhaven готові впоратися із завданням — забезпечити дотримання закону або втекти від нього. Ви визначаєте результат ще одного захоплюючого дня в місті! Фігурка має рухомі частини тіла, сумісні та взаємозамінні з частинами від інших оригінальних фігурок Roblox.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ROBLOX |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.09 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 370 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 470 мм |
| Комплектация | 4 фігурки |
| Материал | Пластмасса |
| Объем | 0.0174 м3 |
| Особенности | рухливі частини тіла |
| Рекомендований вік | від 8 років |
| Розміри | 8 см |
| Серия | Roblox /(Deluxe Playset Brookhaven: Outlaw and Order W12) |
| Тип | Игровой набор |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴







