Доведіть свою майстерність у насиченому екшном Арсеналі ROLVe Community, знищуючи ворогів за допомогою нескінченного запасу зброї. Незалежно від того, чи підходите ви як ефективний підрядник, непокірний пляжний бродяга чи безмежно милий хлопчак, ваша місія однакова: пробивайтеся до вершини сходів — незважаючи на ціну. Фігурка має рухомі частини тіла, сумісні та взаємозамінні з частинами від інших оригінальних фігурок Roblox.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ROBLOX |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.95 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 370 мм |
| Комплектация | 6 фігурок |
| Материал | Пластмасса |
| Объем | 0.0174 м3 |
| Особенности | рухливі частини тіла |
| Рекомендований вік | від 6 років |
| Розміри | 8 см |
| Серия | Roblox /(Deluxe Playset Arsenal: Operation Beach Day W11) |
| Тип | Игровой набор |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 470 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴







