Приготуйтеся до захопливої пригоди на свіжому повітрі з вашим малюком. Дошкільнята приєднаються до диснеївської качки Дейзі Дак і її племінників у родинному поході. Разом вони працюють як одна команда, щоб слідувати картою скарбів, сплавлятися річкою та знаходити заховані діаманти. Після успішного завершення місії родина розпалює багаття, а потім вмощується у своєму затишному наметі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.66 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 37 шт |
| Объем | 0.0099 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | герої казок та мультфільмів |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 179 ₴








