Відтворіть битву за Гоґвортс із фільму «Гаррі Поттер і Смертельні реліквії: Частина 2» завдяки цьому набору LEGO® Harry Potter™ (76415) для дітей віком від 9 років. У набір входить деталізована секція з кубиків будівлі замку Гоґвортс, яку можна розбирати на частини під час битв між Вольдемортом і Гаррі Поттером у внутрішньому дворі. Модульні конструкції замку також можна переставляти, щоб створити міст з іншого незабутнього розташування, і цей набір поєднується з іншими наборами серії, щоб створити цілий замок Гоґвортс.
Чаклунство
Оживіть чарівні історії з шістьма мініфігурками LEGO й фігуркою Наджіні. Мініфігурки Гаррі Поттера й Вольдеморта мають чарівні палички з прикріпленими елементами LEGO для створення ефекту «заклинання», а Невіл Лонґботтом має меч Ґрифіндора.
Чаклунство
Оживіть чарівні історії з шістьма мініфігурками LEGO й фігуркою Наджіні. Мініфігурки Гаррі Поттера й Вольдеморта мають чарівні палички з прикріпленими елементами LEGO для створення ефекту «заклинання», а Невіл Лонґботтом має меч Ґрифіндора.
LEGO Builder
Дозвольте додатку LEGO Builder супроводжувати юних дослідників у інтуїтивній будівельній пригоді, даруючи можливість масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори й відстежувати власний прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.08 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 730 шт |
| Объем | 0.0099 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Harry Potter |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴










