Перегоновий робобайк-трансформер Сори (71792) має все необхідне для дітей віком від 8 років, щоб відтворити стрімкі пригоди з телесеріалу NINJAGO® Повстання драконів. Іграшковий набір містить робота, що змінює пози, і який легко трансформується в крутий ніндзя-байк, озброєний золотими лезами й двома шиповими шутерами.
Найкращі конструктори для шанувальників ніндзя
До набору входять три мініфігурки: учні-ніндзя Арін і Сора, мисливець на драконів Раптон і модель малюка-дракона Рю. Арін озброєна катаною та гаком, а Сора має дві катани. Разом вони повинні здолати Раптона, який озброєний мечем Імперії та подорожує на планері з двома шиповими шутерами. Цей набір надихне дітей на незліченні години сюжетних ігор зі своїми героями.
Найкращі конструктори для шанувальників ніндзя
До набору входять три мініфігурки: учні-ніндзя Арін і Сора, мисливець на драконів Раптон і модель малюка-дракона Рю. Арін озброєна катаною та гаком, а Сора має дві катани. Разом вони повинні здолати Раптона, який озброєний мечем Імперії та подорожує на планері з двома шиповими шутерами. Цей набір надихне дітей на незліченні години сюжетних ігор зі своїми героями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.53 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 384 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 949 ₴












