З цим набором LEGO® Indiana Jones Втеча із загубленої гробниці (77013) діти зможуть відчути усе захоплення від фільму «У пошуках втраченого ковчега». Чудовий подарунок для дітей віком від 8 років, цей набір містить храм із двома статуями, таємний прохід, мумію і змій, що проникають крізь стіну й лежать на землі.
Проживіть гострі відчуття фільмів про Індіану Джонса
До набору входять чотири мініфігурки: Індіана Джонс зі своїм знаменитим капелюхом і батогом, Маріон Рейвенвуд, Саллах і мумія, атакож Ковчег Заповіту, щоб діти могли втілити відому сцену втечі з культового фільму «У пошуках втраченого ковчега».
Проживіть гострі відчуття фільмів про Індіану Джонса
До набору входять чотири мініфігурки: Індіана Джонс зі своїм знаменитим капелюхом і батогом, Маріон Рейвенвуд, Саллах і мумія, атакож Ковчег Заповіту, щоб діти могли втілити відому сцену втечі з культового фільму «У пошуках втраченого ковчега».
Набори конструкторів, що надихають на захопливі пригоди
Ігрові набори LEGO «Індіана Джонс» дозволять батькам, що ностальгують, вшанувати спадщину Індіани Джонса й познайомити своїх дітей з його зухвалими пригодами перших трьох фільмів франшизи. Разом можна насолодитися захопливим будівництвом, перш ніж розпочати сюжетну гру з різноманітними автомобілями, літаками й храмами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.52 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 387 шт |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Indiana Jones |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴











