Капітан Америка й Чорна Вдова катаються на своїх надпотужних мотоциклах. На обох мотоциклах встановлені кулемети, щоб відстрілюватися від поганих хлопців, які постають на шляху супергероїв. З якими пригодами вони зіткнуться під час своєї швидкісної їзди на мотоциклах? Вирішувати лише вам!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.16 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 130 шт |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Marvel |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Мотоцикл |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 629 ₴









