Діти віком від 9 років можуть розігрувати захопливі тренування та батальні сцени з телесеріалу NINJAGO® Повстання драконів завдяки Командним роботам ніндзя Ллойда й Арін (71794). Цей небачений досі конструктор містить роботів ніндзя-майстра Ллойда та його учня Аріна, чиї пози можна змінити і яких можна об'єднати, щоб створити одного більшого й добре озброєного робота для нескінченних ігрових можливостей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.09 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 370 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 764 шт |
| Объем | 0.0091 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴











