Надихніть дітей віком від 7 років підкорити нові вершини творчої гри завдяки набору LEGO® Disney Зачарований будиночок на дереві (43215). Він містить дворівневий конструктор будинку на дереві, водоспад, тролей, 13 мініляльок LEGO, а також безліч аксесуарів і функцій, що надихають на гру, зокрема печеру, сховану за водоспадом, і приховані сходи в будиночку на дереві. Будуючи, діти можуть насолоджуватися легкою та інтуїтивною пригодою з додатком LEGO Builder, масштабуючи та обертаючи моделі, а також відстежуючи прогрес.
Пригоди з персонажами
Цей набір надихає дітей на творчі розповіді й допомагає розвивати впевненість у собі, доки вони граються з улюбленими персонажами. Набір підходить для колективної гри й може бути поєднаний з іншими наборами LEGO Disney (продаються окремо) для ще більших розваг.
Пригоди з персонажами
Цей набір надихає дітей на творчі розповіді й допомагає розвивати впевненість у собі, доки вони граються з улюбленими персонажами. Набір підходить для колективної гри й може бути поєднаний з іншими наборами LEGO Disney (продаються окремо) для ще більших розваг.
Колекція культових диснеївських принцес
Цей преміум-набір наповнений диснеївськими персонажами, серед яких Мулан, Рая, Ельза, Ваяна, Дзинь-Дзинь, Аліса, Венді, Белль, Тіана, Анна, Покахонтас, принцеса Жасмин і Мірабель, і стане чудовим подарунком, який вразить шанувальників усесвіту Disney будь-якого віку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.28 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 1016 шт |
| Объем | 0.0205 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Disney |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | будинок на дереві |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 099 ₴












