Приєднуйтеся до команди досвідчених дослідників і вирушайте в сміливі подорожі на борту потужного корабля «Арктичний дослідник»! Запустіть гелікоптер, який проведе вас крізь вкриті кригою моря у пошуках скарбів затонулого корабля вікінгів. Спустіть інспекційний підводний човен у крижану воду, де за вами спостерігає допитлива косатка. Потім одягайте водолазний костюм, сідайте в шлюпку й приготуйтеся до розкриття таємниць Північного Льодовитого океану!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.60 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 370 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 815 шт |
| Объем | 0.0236 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Корабль |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴












