Прямуйте до міської автомийки LEGO® City. Проїдьте, щоб активувати щітки для миття, які обертаються. Нахиліть дозатор, аби розпилити на машину мильну піну. Потім розташуйте вентилятори, щоб висушити автомобіль, перш ніж їхати по колу, аби насосом додати тиску в шинах. Миття автомобіля жодного разу не було таким веселим!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.42 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 243 шт |
| Объем | 0.0035 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | автомийка |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴










