Смачна кава свіжого помелу. Різні способи заварювання вимагають різних типів помелу. За тривалістю можна вибрати різні рівні помелу: грубий, середній і надтонкий. Створено для щоденного застосування. З простою у використанні кавомолкою більше не буде потреби виходити з дому, щоб випити чашечку кави. Прилад не тільки дуже простий, а й надзвичайно компактний, а отже, його можна розмістити будь-де на кухні та користуватися ним щодня. Подрібнення спецій. Універсальна кавомолка від Gorenje також дає можливість молоти спеції, зелень і горіхи. Приємно завжди мати під рукою свіжозмелені спеції та зелень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.73 кг |
| Вместимость | 60 г |
| Высота | 190 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 110 мм |
| Довжина кабеля | 0.7 м |
| Дополнительно | режим пульсації |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Матеріал корпуса | метал |
| Мощность | 150 Вт |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Отсек для шнура | Да |
| Регулювання ступеня помелу | Да |
| Розміри (ШхВхГ) | 8.5 × 21.5 × 10.5 см |
| Система помелу | ножового типу |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴









