Міцний кабель HyperX Coiled Cable доступний у різних кольорах, щоб ви могли самовиражатися і точно налаштувати деталі вашого налаштування. Не просто підключайте клавіатуру, а обирайте один з 6 яскравих кольорів, що відповідають вашому стилю. Міцний двошаровий кабель не лише надзвичайно довговічний, але й зменшує безлад на робочому столі завдяки своїй намотаній конструкції. Коли справа доходить до кастомізації, увага до деталей може стати різницею між сліпучим і сірим. Відмовтеся від нудних стандартних кабелів.
Особливості
Особливості
Намотана конструкція зменшує безлад
Замість того, щоб перев'язувати кабелі або ретельно прокладати їх, намотаний кабель може зменшити кількість кабелів з мінімальними зусиллями.
Класичний вигляд і надійне з'єднання
Кабель HyperX Coiled Cable використовує з'єднання USB-C з USB-A та оснащений 5-контактним авіаційним роз'ємом, що швидко від'єднується.
Створений для довговічності
Цей кабель має конструкцію з подвійною оболонкою, яка забезпечує чудову міцність і гнучкість.
Цей кабель має конструкцію з подвійною оболонкою, яка забезпечує чудову міцність і гнучкість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HyperX |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | 5 піновий коннектор |
| Комплектация | кабель /HyperX спіральний |
| Материал | Термопластик |
| Назначение | для клавіатур |
| Объем | 0.0012 м3 |
| Особенности | спіральний дизайн |
| Покрытие | Нейлон |
| Разъем 1 | USB-A |
| Разъем 2 | USB-C |
| Цвет | червоний з чорним |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴












