Infinity Nado VI серії Starter Pack – надпотужні дзиґи нового 6 покоління, що створені для самого епічного поєдинку. Приготуйтеся до найепічнішого запуску дзиґи Infinity Nado. Новий пусковий пристрій Epic Launcher Starter Pack Fury Wave Dragon постає у вигляді вражаючого дракона, а оновлена дзиґа забезпечить неймовірний баланс.
Особливості:
Особливості:
Лаунчер з мотузкова системою прискорення дзиґи.
Оновлений легкий мотузковий лаунчер з дизайном у вигляді голови дракона. Легкий контроль запуску забезпечений ергономічним дизайном лаунчера. За потужний запуск відповідає багаторазова система прискорення дзиґи.
Нова структура дзиґи
Високі показники дзиґи в поєдинку забезпечуються збалансованим поєднанням металевого кільця, стійкої металевої основи і ексклюзивного аватару.
Оновлена дзиґа серії Starter Pack має чотири основні компоненти: основа (ексклюзивний аватар), металеве верхнє кільце, пластикове нижнє кільця та металева основа
Нова конфігурація дзиґи забезпечує набагато простіше збирання
Створіть свій власний унікальний Nado, елементи дзиґи взаємозамінні з іншими елементами дзиґ серії Starter Pack.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Металл |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | пристрій запуску |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 220 мм |
| Объем | 0.0036 м3 |
| Особенности | Взаємозамінні компоненти |
| Пол | Мальчик |
| Розміри упаковки | 22x18x9 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴












