Екран E Ink Carta™ 1200 – ще безпечніший для зору
Новий рідер також виділяється розміром екрана, максимально наближеним до стандартної друкованої книжки. Це робить його надзвичайно зручним для читання будь-якого контенту: від звичайних художніх книжок до професійної літератури, журналів і коміксів.
Міняйте тон підсвічування завдяки SMARTlight
З функцією SMARTlight користувачі можуть насолоджуватися безпечним читанням за будь-якого освітлення. Адаптивне підсвічування дозволяє регулювати не лише яскравість екрана, а і його колірну температуру, вибираючи теплий (близький до жовтого), або прохолодний білий тон. М’яке світло від SMARTlight дозволяє комфортно читати навіть у повній темряві, а екран рідера залишається таким самим дружнім для очей.
PocketBook InkPad 4 підтримує 6 аудіоформатів і оснащений вбудованим динаміком. Це дарує новий рівень свободи всім поціновувачам аудіокниг, адже відтепер будь-який аудіофайл можна слухати прямо на рідері, без жодних сторонніх девайсів. А завдяки Bluetooth рідер завжди можна під’єднати до бездротових навушників, колонок та інших аудіосистем, щоб насолоджуватися аудіокнигою у зручному для вас форматі. Завдяки функції Text-to-Speech, лише 2 кліки, і PocketBook InkPad 4 прочитає вголос будь-який текстовий файл природним голосом, однією з 26 доступних мов.
Водостійкість IPX8 та захист від подряпин
PocketBook InkPad 4 захищений від шкідливого впливу води за стандартом IPX8. Це означає, що рідер витримає занурення у прісну воду на глибину до 2 метрів на термін до 60 хвилин. Також екран пристрою отримав покращений захист від подряпин, що стане чудовою новиною для користувачів, які люблять читати в на ходу. Водостійкість та додатковий захист екрана забезпечать читачам ще більше впевненості у безпеці рідера та дозволять насолоджуватися улюбленою книжкою де завгодно.
Інші можливості PocketBook InkPad 4:
- Підтримка 21 книжкового і 4 графічних форматів без конвертації;
- Підтримка 6 аудіоформатів;
- Wi-Fi та хмарний сервіс – для синхронізації з іншими пристроями та зручного управління бібліотекою;
- Велика кількість словників – Англо-Український словник та ще 10 попередньо встановлених мовних комбінацій. Ще 42 комбінації доступні для безкоштовного завантаження;
- 32 ГБ вбудованої пам’яті – достатньо місця для велетенської бібліотеки, яка завжди під рукою;
- Акумулятор на 2000 мАг – до місяця активного читання без підзарядки;
- Двоядерний процесор – для плавного перегортання сторінок і швидкої роботи рідера;
- Автоматична ротація екрана – рідер автоматично міняє орієнтацію екрана для додаткової зручності читання;
- Легкість і компактність – попри великий екран, вага рідера складає лише 265 г, а його габарити - 134 × 189,5 × 7,95 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PocketBook |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 210 мм |
| Дополнительно | сенсорний дисплей |
| Діагональ дисплея | 7.8" |
| Емкость батареи | 2000 мАг |
| Комплектация | електронна книга |
| ОЗУ | 1 ГБ |
| Объем | 0.0010 м3 |
| Операционная система | Kernel Linux 3.10.65 |
| Передача даних | Wi-Fi /(802.11 b/g/n) |
| Рекомендуємо придбати | PocketBook Чохол 743 Flip series, light grey |
| Розподільна здатність дисплея | 1404 × 1872 |
| Сервіси й додатки | RSS News, Scribble, Бібліотека, Браузер, Галерея, Нотатки, Калькулятор, Книжковий магазин, Косинка, Словник, Судоку, Шахи, Аудіо книги, Музичний плеєр, PocketBook Cloud, Dropbox, Книги по email, Розпізнання тексту, Send-to-PocketBook |
| Тип дисплея | Монохромный |
| Тип матрицы | E-Ink Carta /1200 |
| Толщина | 7.95 мм |
| Формати електронних книг | ACSM, CBR (from 5.20), CBZ (from 5.20), CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB(DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT, CBR, CBZ, PDF(DRM), CBR (from 5.20), CBR, ACSM, CHM, E-Book Formate: PDF, PDF, EPUB (DRM) |
| Формати фото / відео | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
| Форматы аудио | M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP |
| Цвет | Серый |
| Частота процессора | 1 ГГц |
| Ширина | 160 мм |
- Цена: 12 999 ₴












