Особливості:
Базовий Лаунчер Меч
Новий пусковий пристрій виконаний у вигляді бойового меча. Окрім зовнішнього вигляду змін зазнав і метод установки та прискорення дзиґи. Відтепер процес установки і фіксації дзиґи у лаунчері став ще простішим а прискорення відбувається за новим принципом що забезпечує високий контроль та приголомшуючу потужність запуску.
Високі показники дзиґи в поєдинку забезпечуються збалансованим поєднанням металевого кільця, стійкої металевої основи і ексклюзивного аватару.
Оновлена дзиґа серії Standard Pack має п’ять основних компонентів: основа з LED-підсвічуванням (ексклюзивний аватар Палаючий Бойовий Ведмідь), металеве верхнє кільце, сполучне кільце, пластикове нижнє кільця та металева основа
LED-підсвічування аватару активується під час прискорення дзиґи і робить битву більш епічною та видовищною.
Нова конфігурація дзиґи забезпечує набагато простіше збирання
Створіть свій власний унікальний Nado, елементи дзиґи взаємозамінні з іншими елементами дзиґ серії Standard Pack та Advanced Pack.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | інструкція |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 400 мм |
| Объем | 0.0039 м3 |
| Особенности | Взаємозамінні компоненти /(серії Standard Pack та Advanced Pack) |
| Пол | Мальчик |
| Розміри упаковки | 40x14x7 см |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 140 мм |
| Элементы питания | LR41 x 3 шт. |
- Цена: 999 ₴












