Особливості:
Передовий Лаунчер Меч
Оновлений легкий мотузковий лаунчер з дизайном у вигляді голови дракона. Легкий контроль запуску забезпечений ергономічним дизайном лаунчера та додаткового направляючого жолобу. За потужний запуск відповідає багаторазова система прискорення дзиґи.
Високі показники дзиґи в поєдинку забезпечуються збалансованим поєднанням металевого кільця, стійкої металевої основи і ексклюзивного аватару.
Оновлена дзиґа серії Advanced Pack має п’ять основних компонентів: основа з LED-підсвічуванням (ексклюзивний аватар Палаючий Бойовий Ведмідь), металеве верхнє кільце, сполучне кільце, пластикове нижнє кільця та металева основа.
LED-підсвічування аватару активується під час прискорення дзиґи і робить битву більш епічною та видовищною.
Нова конфігурація дзиґи забезпечує набагато простіше збирання.
Створіть свій власний унікальний Nado, елементи дзиґи взаємозамінні з іншими елементами дзиґ серії Advanced Pack та Standard Pack.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | пристрій запуску |
| Вес | 0.58 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 450 мм |
| Объем | 0.0054 м3 |
| Особенности | Взаємозамінні компоненти /(серії Standard Pack та Advanced Pack) |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 60 мм |
| Элементы питания | LR41x6 шт. |
- Цена: 1 099 ₴






