Особливості:
Передовий Лаунчер Меч
Новий пусковий пристрій виконаний у вигляді бойового меча. Окрім зовнішнього вигляду змін зазнав і метод установки та прискорення дзиґи. Відтепер процес установки і фіксації дзиґи у передовому лаунчері став ще простішим, а прискорення відбувається за новим принципом, що забезпечує високий контроль та приголомшуючу потужність запуску.
Високі показники в поєдинку забезпечуються збірною системою дзиґи, що складається з двох частин і надають дзизі неймовірного балансу за рахунок збільшеної ваги.
Дзиґа серії Split Series складається з верхньої дзиґи з LED-підсвічуванням і верхнім кільцем та нижньої дзиґи із нижнім кільцем. Під час зіткнення дзиґи Split з іншими дзиґами Nado активується режим Split (розділення). Верхня дзиґа Nado може відділитися від нижньої, і обидві дзиґи рухатимуться на арені самостійно.
LED-підсвічування аватару активується під час прискорення дзиґи і робить битву більш епічною та видовищною.
Створіть свій власний унікальний Nado, елементи дзиґи взаємозамінні з іншими елементами дзиґ серії Split Series.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | інструкція |
| Вес | 0.79 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 450 мм |
| Объем | 0.0079 м3 |
| Особенности | Взаємозамінні компоненти |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 70 мм |
| Элементы питания | LR41 x 3 шт. |
- Цена: 1 599 ₴











