Особливості:
Передовий Лаунчер Меч
Новий пусковий пристрій виконаний у вигляді збільшеного бойового меча. Окрім зовнішнього вигляду змін зазнав і метод установки та прискорення дзиґи. Відтепер процес установки і фіксації дзиґи у передовому лаунчері став ще простішим, а прискорення відбувається за новим принципом, що забезпечує високий контроль та приголомшуючу потужність запуску.
Високі показники дзиґи в поєдинку забезпечуються збалансованим поєднанням металевого кільця, стійкої металевої основи і ексклюзивного аватару.
Оновлена дзиґа серії Advanced Pack має п’ять основних компонентів: основа з LED-підсвічуванням (ексклюзивний аватар Лютий Дракон), металеве верхнє кільце, сполучне кільце, пластикове нижнє кільця та металева основа.
LED-підсвічування аватару активується під час прискорення дзиґи і робить битву більш епічною та видовищною.
Нова конфігурація дзиґи забезпечує набагато простіше збирання.
Створіть свій власний унікальний Nado, елементи дзиґи взаємозамінні з іншими елементами дзиґ серії Advanced Pack та Standard Pack.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | інструкція |
| Вес | 0.73 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 450 мм |
| Объем | 0.0109 м3 |
| Особенности | Взаємозамінні компоненти /(серія Advanced Pack та Standard Pack) |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 110 мм |
| Элементы питания | LR41 x 3 шт. |
- Цена: 1 799 ₴












