Infinity Nado Набір VI Starter Battle Set Gold Warrior Phoenix vs Lighting Leopard Золотий Воїн Фенікс проти
- Нет в наличии
- Код: EU654183
1 899 ₴
Особливості:
Набір укомплектовано лаунчерами з мотузкова системою прискорення дзиґи
Оновлений легкий мотузковий лаунчер з дизайном у вигляді голови дракона. Легкий контроль запуску забезпечений ергономічним дизайном лаунчера. За потужний запуск відповідає багаторазова система прискорення дзиґи.
Високі показники дзиґи в поєдинку забезпечуються збалансованим поєднанням металевого кільця, стійкої металевої основи і ексклюзивного аватару.
Оновлена дзиґа серії Starter Pack має чотири основні компоненти: основа (ексклюзивний аватар), металеве верхнє кільце, пластикове нижнє кільця та металева основа.
Нова конфігурація дзиґи забезпечує набагато простіше збирання.
Створіть свій власний унікальний Nado, елементи дзиґи взаємозамінні з іншими елементами дзиґ серії Starter Pack.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | пристрій запуску /x2 |
| Вес | 1.02 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 310 мм |
| Объем | 0.0125 м3 |
| Особенности | Взаємозамінні компоненти /(серія Standard Pack) |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 310 мм |
- Цена: 1 899 ₴












