Додаткова дзиґа це додатковий варіант стратегії поєдинку, доповніть свою ігрову колекцію набором бойових дзиґ та урізноманітніть свою гру новими бойовими характеристиками з дзиґами захисту чи витривалості. Оберіть свою стратегію на поєдинок та приготуйтеся до найепічнішого битви Infinity Nado.
Особливості:
Особливості:
Нова структура дзиґи
Високі показники дзиґи в поєдинку забезпечуються збалансованим поєднанням металевого бойового кільця, стійкої металевої основи і ексклюзивного аватару.
Дзиґа серії Starter Pack Gold Warrior Phoenix має чотири основні компоненти: основа (ексклюзивний аватар Золотий Воїн Фенікс), металеве верхнє кільце, пластикове нижнє кільця та металева основа.
Дзиґа серії Starter Pack Lighting Leopard Bear має чотири основні компоненти: основа (ексклюзивний аватар Сліпучий Леопард), металеве верхнє кільце, пластикове нижнє кільця та металева основа.
Нова конфігурація дзиґи забезпечує набагато простіше збирання.
Створіть свій власний унікальний Nado, елементи дзиґи взаємозамінні з іншими елементами дзиґ серії Starter Pack.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Infinity Nado |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | інструкція |
| Вес | 0.14 кг |
| Вид | Дзига Nado |
| Возрастная группа | 5+ |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Особенности | Взаємозамінні компоненти |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴





