Познайомте дітей з темною стороною всесвіту LEGO® Star Wars™ завдяки цьому роботу Дарта Вейдера (75368), що складається з кубиків, для гри й демонстрації. Знімний робот має кабіну, що відчиняється, для мініфігурки LEGO Дарта Вейдера, кріплення для світлового меча й руки, щоб тримати величезний червоний світловий меч.
Новий спосіб конструювання
Чудовий подарунок на будь-яке свято для дітей віком від 6 років, цей робот із серії LEGOЗоряні війни легкий у складанні, тож гра починається швидко. Покращуйте творчий процес за допомогою додатку LEGO Builder, який має інструменти для масштабування й обертання моделей у 3D, а також дозволяє відстежувати власний прогрес і зберігати набори.
Новий спосіб конструювання
Чудовий подарунок на будь-яке свято для дітей віком від 6 років, цей робот із серії LEGOЗоряні війни легкий у складанні, тож гра починається швидко. Покращуйте творчий процес за допомогою додатку LEGO Builder, який має інструменти для масштабування й обертання моделей у 3D, а також дозволяє відстежувати власний прогрес і зберігати набори.
Колекційний конструктор
Цей чудовий конструктор є частиною серії роботів LEGO Зоряні війни, до якої також входять набори «Робот Боба Фетта» 75369 і «Робот Штурмовика» 75370 (продаються окремо).
Цей чудовий конструктор є частиною серії роботів LEGO Зоряні війни, до якої також входять набори «Робот Боба Фетта» 75369 і «Робот Штурмовика» 75370 (продаються окремо).
- Іграшковий робот Дарта Вейдера, що швидко складається (75368) — познайомте дітей із насиченим подіями всесвітом LEGO® Star Wars™ завдяки цьому роботу для гри та демонстрування, що легко складається
- Культовий персонаж Star Wars™ — мініфігурка Дарта Вейдера LEGO® із червоним світловим мечем для пригодницької гри
- Броня робота, чиї пози можна змінювати — цей іграшковий робот має рухомі руки, ноги й ступні, кабіну, що відкривається, великий червоний світловий меч і затискач для світлового меча для мініфігурки Дарта Вейдера LEGO®
- Входить у серію колекційних роботів LEGO®Star Wars™— цього робота може поєднувати з наборами 75369 «Робот Боба Фетта» і 75370 «Робот Штурмовика» (продаються окремо) для додаткових ігрових можливостей
- Ідея подарунка дітям віком від 6 років — подаруйте цей конструктор LEGO® Star Wars™, що складається зі 139 деталей, дітям як сюрприз, подарунок до дня народження або свята
- Створений для пригод і демонстрування — робот сягає понад 12 см заввишки, тож між іграми він може прикрашати інтерʼєр
- Зрозумілі інструкції — у додатку LEGO® Builder є інструменти, які дають змогу вашій дитині під час будування масштабувати й обертати цифрову 3D конструкторську модель
- Колекційний конструктор для різного віку — із наборами LEGO®Star Wars™ маленькі й дорослі шанувальники Зоряних воєн зможуть вигадати власні гостросюжетні пригоди або демонструвати моделі, що складаються
- Безкомпромісна якість — кубики LEGO® відповідають суворим галузевим стандартам якості, тому вони надійно зʼєднуються між собою
- Гарантія безпеки – усі деталі LEGO® ретельно випробовують на падіння, удари, нагрівання та скручування, щоб переконатися у відповідності до вимогливих міжнародних стандартів безпеки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 139 шт |
| Объем | 0.0008 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Робот |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 629 ₴








