LEGO® Корабель і спа Ґаббі й МерКет (10786) для дітей віком від 4 років — це розваги з друзями, чудовий вигляд і розкішні частування! Шанувальникам серіалу «Ляльковий будиночок Ґаббі» від DreamWorks Animation неодмінно сподобається цей гламурний ігровий набір.
Подорож у спа-салон краси під вітрилами
Діти, які обожнюють іграшкові човни, макіяжі й творчі ігри, також надихнуться на нескінченні фантастичні котячі пригоди завдяки цьому багатогранному ігровому набору. До нього входить мініфігуркаҐаббі, фігурка кота МерКет, човен, який можна скласти, і спа-салон, а також безліч аксесуарів, зокрема сонцезахисні окуляри, зірочки, рятувальний жилет, дзеркало, щітка, засоби для волосся та додаткова перука для Ґаббі. У набір входить яскрава ілюстрована інструкція, а в додатку LEGO Builder — зрозумілі інструменти для масштабування та обертання. А за допомогою кубика для початківців можна одразу ж почати конструювати човен.
Подорож у спа-салон краси під вітрилами
Діти, які обожнюють іграшкові човни, макіяжі й творчі ігри, також надихнуться на нескінченні фантастичні котячі пригоди завдяки цьому багатогранному ігровому набору. До нього входить мініфігуркаҐаббі, фігурка кота МерКет, човен, який можна скласти, і спа-салон, а також безліч аксесуарів, зокрема сонцезахисні окуляри, зірочки, рятувальний жилет, дзеркало, щітка, засоби для волосся та додаткова перука для Ґаббі. У набір входить яскрава ілюстрована інструкція, а в додатку LEGO Builder — зрозумілі інструменти для масштабування та обертання. А за допомогою кубика для початківців можна одразу ж почати конструювати човен.
Розваги для всієї родини
Набори для дітей віком від 4 років дарують ідеальну можливість дорослим розділити задоволення від конструювання з дітьми.
Набори для дітей віком від 4 років дарують ідеальну можливість дорослим розділити задоволення від конструювання з дітьми.
- Гламурний набір — LEGO® Корабель і спа Ґаббі й Нявки (10786) для дітей віком від 4 років — це розваги з друзями, чудовий вигляд і розкішні частування з персонажами від творців серіалу «Ляльковий будиночок Ґаббі» DreamWorks Animation
- Автентичні деталі — включає фігурку мініляльки Ґаббі, фігурку Нявки, човен і спа-салон, що складаються, а також аксесуари, зокрема сонцезахисні окуляри, рятувальний жилет, дзеркало, засоби для волосся й додаткову перуку для Ґаббі
- Відпливаємо до спа-салону— діти вирушають на човні до пляжного спа-салону, де Нявка готує для Ґаббі особливе частування й робить їй нову круту зачіску
- Ідея подарунка для дітей — завдяки кубику для початківців і простим будівельним крокам набори LEGO® для дітей віком від 4 років зміцнюють навички розвитку дітей і знайомлять їх із творчим будівництвом
- Ідеальний розмір для практичних розваг — човен сягає понад 6 см заввишки, 15 см завдовжки й 12 см завширшки
- Цікавий посібник зі складання — друкований ілюстрований посібник демонструє мету кожного етапу будівництва, а додаток LEGO® Builder має функцію інтуїтивного масштабування й обертання, що дозволяє дітям, складаючи моделі, візуалізувати їх
- Збільшуйте розваги — широкий асортимент наборів LEGO® для дітей віком від 4 років знайомить малюків зі світом улюблених фільмів, телевізійних персонажів і героїв повсякденного життя
- Якість гарантована — усі деталі LEGO® відповідають суворим галузевим стандартам якості, тому вони абсолютно безпечні, сумісні між собою та щоразу легко з'єднуються
- Повна безпека — усі деталі LEGO® випробовують на падіння, нагрівання, удари та скручування, щоб переконатися в їхній повній відповідності високим міжнародним стандартам безпеки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.26 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 88 шт |
| Объем | 0.0022 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Gabby's Dollhouse |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴









