Діти віком від 2 років веселяться з друзями з набором LEGO® DUPLO® «Міське життя в дитячому садку» (10992). Цей іграшковий набір дозволяє дітям розігрувати повсякденні справи, вивчаючи цифри і кольори.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.09 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 67 шт |
| Объем | 0.0121 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴








