Діти віком від 8 років можуть створювати нескінченні історії завдяки цьому веселому набору LEGO® Friends Святкові пригоди в іглу (41760). Спочатку діти можуть створити купол іглу для кемпінгу й крижаний сюжет. Потім вони можуть розігрувати різні історії, коли Пейслі, її молодша сестра Елла й подруга Алія відпочивають серед гірських пейзажів. Це ідеальна можливість для працьовитої Алії та соромʼязливої Пейслі розслабитися разом, спостерігаючи за тим, як Елла грається з двома їздовими собаками. Купол відкривається, щоб діти могли досліджувати затишний інтерʼєр. Тут також є зона відпочинку, казкові ліхтарі, вогнище й паровий басейн, які можна досліджувати для нових зимових сюжетний історій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.72 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 491 шт |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴











