Діти об'єднуються із Соніком, щоб врятувати світ завдяки набору LEGO® Їжачок Сонік — Сонік проти смертельного робота-яйця доктора Еґмана (76993), призначеного для дітей віком від 8 років. Заклятий ворог Соніка, Доктор Еґман, і його поплічник Кубот тримають в заручниках тварин, щоб живити свої винаходи. Діти можуть запустити швидкісну сферу Соніка, щоб перемогти Доктора Еґмана, а потім вивчати дослідницьку станцію, щоб зібрати інформацію для наступної зустрічі. Пригодницькі ігри Діти можуть використовувати швидкісну сферу й пускову установку, щоб переміщатися по пандусу й шипам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.70 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 615 шт |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Sonic the Hedgehog |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | персонажі і герої |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 749 ₴











