


NETGEAR Змінний літій-іонний акумулятор W-10A для мобільних маршрутизаторів NETGEAR Nighthawk M1/M2
- Нет в наличии
- Код: MHBTR10-10000S
2 220 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
NETGEAR W-10a (MHBTR10) акумулятор для мобільного роутера. Додатковий акумулятор для мобільного маршрутизатора Nighthawk M1/M2. Мобільний WiFi цілий день. Літій-іонний акумулятор Nighthawk (5040mAh) працює з мобільним маршрутизатором Nighthawk M1 Mobile Router (MR1100) і M2 Mobile Router (MR2100). Перезаряджуваний і компактний, який можна брати з собою в дорогу, також можна використовувати свій мобільний маршрутизатор і надавати спільний доступ до 20 пристроїв WiFi цілий день протягом 11 годин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netgear |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.11 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 80 мм |
| Дополнительно | Номінальна енергія: 19.78 Вт·год |
| Объем | 0.0002 м3 |
| Особенности | Ємність акумулятора: 5040 мАг |
| Совместимость | MR1100 /Мобільний маршрутизатор Nighthawk M1 |
| Тип | акумулятор /літій-іонний (3.85 В) |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 220 ₴



