Переживіть незабутні моменти з фільму Зоряні війни: Нова надіязавдяки набору LEGO® База повстанців Явін 4 (75 365) для дітей віком від 8 років. Набір має детально відтворену кімнату командування, зал для брифінгів, сцену для церемонії нагородження, два обертових шипових шутери, дерево з підйомною сторожовою вежею, Y-крило із двома пружинними шутерами, а також сервісний візок. Оживіть класичні сцени за допомогою 12 персонажів LEGO Star Wars™, включно з новою мініфігуркою Гарвена Дрейса (Червоного лідера), що зʼявиться у продажі у серпні 2023 року, і фігуркою дроїда R2-BHD, а також фірмовою зброєю та аксесуарами, як-от медалі для Люка Скайвокера й Хана Соло.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.84 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 1066 шт |
| Объем | 0.0128 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 099 ₴












