Пориньте у чарівну атмосферу замку й території Гоґвортсу завдяки цьому приголомшливому деталізованому набору LEGO® Harry Potter™ (76419). Відтворіть памʼятні сцени з життя Гаррі Поттера, створюючи Головну вежу, Астрономічну вежу, Велику залу та елінг, внутрішні дворики, оранжереї, доріжки й мости, а також скелястий ландшафт і Чорне озеро. Відтворіть Таємну кімнату, кімнату з крилатим ключем, кабінет Зіллєваріння та кімнату з шахівницею, кожна з яких матиме миттєво впізнавані деталі інтерʼєру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.05 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 480 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 2660 шт |
| Объем | 0.0195 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Harry Potter |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | замок |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 099 ₴












