Дорослі ентузіасти Marvel можуть продемонструвати свою пристрасть завдяки цьому відтворенню одного з найбільш знакових предметів кіновсесвіту Marvel. LEGO® Marvel Щит Капітана Америка (76262) — це детальна й автентична модель, яку приємно складати і якою приємно милуватися ще довго після завершення конструкторських робіт.
Символ добра проти зла
Модель, що складається з 3 128 деталей, має діаметр понад 47 см і розташовується на підставці з табличкою з назвою. Для додаткової зручності цифровуверсію інструкцій зі складання конструктора можна знайти в додатку LEGO Builder.
Символ добра проти зла
Модель, що складається з 3 128 деталей, має діаметр понад 47 см і розташовується на підставці з табличкою з назвою. Для додаткової зручності цифровуверсію інструкцій зі складання конструктора можна знайти в додатку LEGO Builder.
- Культовий щит — LEGO® Marvel Щит Капітана Америка (76262) — автентична модель знаменитої емблеми боротьби добра та зла, яку можна складати й демонструвати
- Готовий для демонстрування — щит розташовується на підставці з іменною табличкою і має мініфігурку Капітана Америка з власним щитом і молотом Тора, Мйольнір
- Виклик, що дарує винагороду — поціновувачі створення моделей можуть зануритися в цей великий, захопливий проєкт, відтворюючи історію коміксів кубик за кубиком
- Подарунок для дорослих — цей практичний набір конструктора для будь-яких шанувальників Marvel, LEGO® або поціновувачів створення моделей
- Модель варта демонстрування — у складеному вигляді модель сягає понад 47 см в діаметрі
- Використовуйте мобільний пристрій — якщо хочете додати зручності процесу, у додатку LEGO Builder є цифрові інструкції з конструювання до цього набору
- Зрозумілі інструкції з конструювання — діти можуть завантажити додаток LEGO® Builder задля повноцінного будівельного досвіду завдяки цифровим інструментам масштабування й обертання моделей в 3D, збереженню наборів і відстеженню прогресу
- Розслабтеся та зарядіться енергією – колекція наборів LEGO® для дорослих дарує чудові враження від складання та задоволення від демонстрації, яке триває ще довго після завершення конструювання
- Якість гарантована — усі деталі LEGO® відповідають суворим галузевим стандартам якості, тому вони абсолютно безпечні, сумісні між собою та щоразу легко з'єднуються
- Безпека гарантована — усі кубики та деталі LEGO® випробовують на падіння, нагрівання, удар та скручування, щоб переконатися у їхній відповідності суворим міжнародним стандартам безпеки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.20 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 490 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 3128 шт |
| Объем | 0.0389 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Marvel |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Супергерои |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 610 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 699 ₴












