Допоможіть дітям зануритися в павутинні пригоди популярного телесеріалу Disney+ «Павук і його дивовижні друзі» з допомогою цього веселого конструктора. Дошкільнята оживляють сюжетну гру зі своїми улюбленими персонажами у впізнаваному блакитному будиночку Пітера Паркера. Павук-привид випускає павутину й розгойдується навколо ліхтарного стовпа, щоб врятувати Бутсі, в той час як Павук поливає свою рослину і спостерігає, як вона росте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 25 шт |
| Объем | 0.0040 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | будинок |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 929 ₴





