Автомобільна й байкова битва Кая і Раса (71789) — це ідеальний спосіб познайомити дітей віком від 4 років із захопливим світом NINJAGO® і задоволенням від конструювання з кубиків LEGO®. Фантастичний іграшковий набір містить автомобіль-дракон, всюдихід, мініфігурки Кая та лорда Раса, блакитну блискавку в тримачі для демонстрації та дві деталі полумʼя, щоб діти могли розіграти захопливу сцену із телесеріалу NINJAGO Повстання драконів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.27 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Количество деталей | 103 шт |
| Объем | 0.0022 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Ninjago |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 829 ₴






